Mercedes-Benz Kamyon

Mercedes-Benz Kamyon

Araçları İncele

Mercedes-Benz’in güçlü, güvenilir ve verimli kamyonları ile en zorlu koşulların bile üstesinden gelebilirsiniz. Uzun yol, inşaat, dağıtım, ağır nakliye ve özel ihtiyaçlara uygun olarak üretilen kamyonlarıyla Mercedes-Benz, bu alanda geniş bir ürün gamına sahiptir. 

Mercedes-Benz Kamyon Modellerine Genel Bakış

Uzun Yol

Mercedes-Benz’in uzun yol nakliye hizmetleri için geliştirilmiş kamyonu Actros, artırılmış verimliliği, eşsiz konforu ve yüksek güvenilirliğiyle aşılması gereken en uzun rotaları bile keyifli bir deneyime dönüştürür.

İnşaat

Mercedes-Benz Arocs, zorlu şantiye koşullarına meydan okuyan gücü, maliyetlerinizi gözle görülür ölçüde düşürmenizi sağlayan verimliliği ve eşsiz dayanıklılığı ile inşaat sahalarının çalışkan kahramanıdır. 

Dağıtım

Hafif kargo dağıtımı faaliyetlerinde rakipsiz özellikler sunan Atego,  sunduğu konforlu ve güvenli sürüş deneyimi, verimli ve çevre dostu tahrik teknolojisi ile öne çıkar. 

Ağır Nakliye

Mercedes-Benz Actros, azami 48 tonluk ağır yük nakliye performansını konfor ve esneklik ile birleştiren bir kamyondur. GigaSpace ve BigSpace sürücü kabini seçenekleri sayesinde sürücüye sağladığı konforlu çalışma alanı ile göz doldurur.

Oldukça ağır ve büyük yüklerin taşınması için geliştirilmiş olan Mercedes- Benz Arocs SLT, azami 250 tona ulaşan ağır yük taşıma performansına sahiptir. StreamSpace L ve BigSpace L kabin seçenekleri ile sürücülere konforlu bir yaşam ve çalışma alanı sunar. 

Özel Kamyonlar

Mercedes-Benz Unimog U 216- U 530, dayanıklılığı, güvenilirliği ve çok yönlülüğüyle kusursuz bir cihaz taşıma deneyimi sunar. 

Unimog U 4023/ U 5023 ise zorlu arazi koşullarının üstesinden gelerek çalışma ekiplerini gidilmesi zor yerlere ulaştırır. 

Mercedes-Benz Econic, çevre dostu motoru ve sürücüye sağladığı konforla pek çok sektörde mükemmel bir iş ortağı olmaya adaydır. 

Mercedes-Benz’in uzun yol, inşaat, dağıtım, ağır nakliye ve özel ihtiyaçlar için üretilen kamyonları hakkında detaylı bilgi almak için Koluman şubelerini ziyaret edebilirsiniz.