Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç

Araçları İncele

Mercedes-Benz, yolcu ve yük taşımak için sizlere işinizin ihtiyaçlarına uygun hafif ticari araç modelleri sunar. 

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Modellerine Genel Bakış

Vito

Mercede-Benz Vito modelleri, hafif ticari araç segmentinde verimliliği ve çok yönlülüğü ile öne çıkan profesyonel kullanıma uygun araçlardır. Vito modelleri, üç farklı araç uzunluğu seçeneğiyle kullanıma sunulur. 

Vito Panelvan, uzun ve ekstra uzun gövde tipi ve yüksek yükleme hacmiyle en zorlu görevleri sizin için kolaylaştırmayı vadeder. 

Vito Tourer, uzun ve ekstra uzun gövde seçenekleri, güçlü ve verimli yapısının yanında hem yolcular hem de sürücü için maksimum konfor sunan kabiniyle öne çıkar. 

Vito Mixto ve Kombi, uzun ve ekstra uzun gövde seçeneklerinin yanı sıra hem yük hem de yolcu taşımaya imkan tanıyan çok yönlülüğüyle dikkat çeker.  

Sprinter

Akıllı teknolojileri, yüksek kaliteli tasarımı ve üç farklı gövde seçeneği ile Mercedes-Benz Sprinter modelleri sizlere, hafif ticari araç segmentinde farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunar.

Sprinter Minibüs, şık bir görünüşten ödün vermeden hem yolculara hem de sürücüye konforlu bir yolculuk deneyimi sağlar. 

Sprinter Panelvan, orta, uzun ve ekstra uzun araç uzunluğu seçenekleriyle işiniz için en ideal araç boyutunu seçmenize olanak tanır. Modern tasarımının yanı sıra yüksek güvenlik ve verimlilik sağlayan özellikleriyle de dikkat çeker.

Sprinter Kamyonet, standart ve uzun araç uzunluğu seçenekleriyle taşımacılık işiniz için en uygun ve verimli seçeneği bulmanıza olanak tanır . 

Mercedes-Benz hafif ticari araçlar ile ilgili bilgi edinmek ve Koluman’ın avantajlar dünyasından yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.