Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç

İster yolcu ister yük taşıyor olun Mercedes-Benz ihtiyaçlarınıza uygun modeller sunuyor. 

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Modellerine Genel Bakış

Vito

Orta boy kamyonet segmentinde yük taşıyabilen, düşük maliyet vadeden ve çok yönlü profesyonel araçlardır. Vito’larda üç farklı uzunluk mevcuttur. 

Vito Panelvan, uzun ve ekstra uzun gövde tipi ve yüksek yükleme hacmiyle zorlu görevleri kolaylaştırmayı vadediyor. 

Vito Tourer; uzun ve ekstra uzun gövde seçenekleri, güçlü ve verimli yapısının yanı sıra hem yolcular hem de sürücü için maksimum konfor vadediyor. 

Vito Mixto ve Kombi, uzun ve ekstra uzun gövde seçenekleri ve çok yönlülüğüyle hem yük hem de yolcu taşınmasına imkân tanır. 

Sprinter

İster yolcu ister yük taşıyor olun Mercedes-Benz ihtiyaçlarınıza uygun modeller vadediyor.

Sprinter Minibüs, tasarımındaki çekiciliğinden ödün vermeden hem yolcuların hem de sürücünün konforunu artırmayı vadediyor. 

Sprinter Panelvan; orta, uzun ve ekstra uzun araç uzunluğu seçenekleriyle işiniz için en ideal çözümü sunuyor. Modern tasarımının yanı sıra güvenli ve verimli bir deneyim vadediyor. 

Sprinter Kamyonet, standart ve uzun araç uzunluğu seçenekleriyle taşımacılık işiniz için en uygun ve verimli seçenekleri sunuyor. 

Koluman ile Mercedes-Benz hafif ticari araçları ile ilgili bilgi edinmek ve avantajlar dünyasından yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.