Mercedes-Benz Otomobil

Mercedes-Benz Otomobil

Modern ve zarif çizgilerle geliştirilmiş Mercedes-Benz otomobil modelleri aynı zamanda dinamik, konforlu ve güvenli bir sürüş sunuyor. 

Mercedes- Benz Otomobil Modellerine Genel Bakış

A-Serisi hem Sedan hem de Hatchback gövde tipinde zarif ve sade bir tasarıma sahiptir. Enerjinize uyan ve size sıcaklığını hissettiren A-Serisi, konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi vadediyor. 

B- Serisi, sportif ve dinamik olmasının yanı sıra Hatchback gövdeye sahiptir. B-Serisi, aile otomobilinde aradığınız konfor, güvenlik ve dinamizmi bir arada sunuyor. 

C-Serisi; Sedan, Coupé ve Cabriolet gövde tipindeki çeşitleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Sedan gövde tipinde modern çizgiler lüks detaylarla buluşurken, Coupé ve Cabriolet’de ise dinamizm inovasyonla birleşiyor. 

E-Serisi; Sedan, Coupé ve Cabriolet gövde tipindeki çeşitleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Sedan gövde tipinde sportif çizgiler lüks detaylarla buluşurken, Coupé ve Cabriolet’de ise konfor ve dinamizm öne çıkıyor. 

EQ Serisi, elektrikli otomobillerin çevre dostu yapısını ve lüksü, konforu ve dinamizmi buluşturmayı vadediyor. Sedan gövde tipiyle üretilen EQE ve EQS modelleri elektromobiliteyi lüks bir deneyime dönüştürüyor. 

G-Serisi, SUV gövdede konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimini birleştiriyor. G-Serisi arazi aracında bile konfor vadediyor. 

S-Serisi, Sedan gövde tipinde güvenlik teknolojilerini ve eşsiz konforu bir araya getiriyor. Konforun yanı sıra zarif çizgileri ve lüksü de beraberinde getiren tasarımı hem yolcu hem de sürücü için mükemmel bir deneyim vadediyor.


Mercedes-Benz araçları, sürücü odaklı olacak şekilde tasarlanmıştır; bu, hem yolcular hem de bagajlar için kabin içinde bol miktarda alanın yanı sıra mükemmel görüş ve kullanım özellikleri sundukları anlamına gelir. Daha fazla detay için şubelerimizi ziyaret edin. Koluman ile Mercedes-Benz otomobillerinin avantajlar dünyasından hemen siz de yararlanın!