Unimog

Asfalt dışı koşullara gösterdiği eşsiz uyum ile dikkat çeken ve kendine özgü bir araç sınıfı yaratan Mercedes-Benz Unimog, modern teknolojisi sayesinde her zorluğun üstesinden gelir. Tüm tekerleklerden tahrik ve ekstrem burulma özelliği dayanıklı ticari araca, zorlu koşullarda ve arazide avantaj sağlar. Unimog, ekibi, materyali ve çalışma ekipmanlarını gidilmesi imkansız görünen yerlere bile ulaştırmayı başarır.

Mercedes-Benz Unimog üretkenlik, verimlilik ve çevre dostu özellikler bakımından yeni zirveler tanımlayan bir arazi aracıdır. Olağanüstü arazi özellikleri, yüksek verimlilik, son teknoloji büyük ölçekli üretim teknolojileri ve mükemmel sistem uzmanlığı Unimog’un alametifarikaları arasındadır.

Unimog, modern ve verimli Euro 6 nesli bir motorla donatılmıştır. Büyük serilerde test edilen Euro 6 motor nesli, sınıfında standartları belirler ve tavizsiz bir biçimde çevre koruma, verimlilik ve performans özelliklerine odaklanır. 170 kW gücündeki 4 silindirli motorun bakımı oldukça kolay, tasarruflu ve yüksek performanslıdır. 900 Nm'ye kadar yüksek torkunun yanı sıra egzoz gazı salınımı ve tüketim alanında düşük değerleri ile de ön plana çıkar. 4 valflı teknolojisi ve azami 2.400 barlık basıncıyla Common-Rail püskürtme, verimi daha da artırır.