Mercedes-Benz Otobüs

Mercedes-Benz Otobüs

İster şehir içi isterseniz şehir dışı ulaşım sağlıyor olun Mercedes-Benz’in güvenli ve konforlu otobüsleri işinizin ihtiyaçlarını karşılar. Teknolojinin ve güvenliğin buluştuğu tasarımlarına ise konfor eşlik eder.

Mercedes-Benz Otobüs Modellerine Genel Bakış

Seyahat Otobüsleri

Travego hem çevre dostudur hem de yolcular ve sürücü için konforlu bir deneyim sunar. Aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle yolcuları için güvenli bir seyahat vadediyor. 

Tourismo, kişiselleştirilebilir özellikleriyle çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Güvenli, konforlu ve özelleştirilebilen tasarımıyla tüm segmentlerde hizmet vermeye uygundur. 

Intouro hem kısa hem de uzun mesafeler için verimli ve güvenli bir ulaşım sunuyor. Kısa seyahatlere olduğu kadar şehir içi kullanımına da uygundur. 

Şehir içi Otobüsler

Conecto, yolcular için hem yüksek kapasiteli hem de konforlu bir ulaşım sağlar. Yüksek yolcu kapasitesini tasarruflu ve güvenli bir şekilde taşımak için geliştirilmiştir. 

CapaCity ve CapaCity L, yüksek yolcu kapasitesini tasarruflu ve güvenli bir şekilde taşımak için geliştirilmiştir. Boyutunun büyüklüğüne rağmen, şehir içi trafiğinde her türlü zorluğun üstesinden gelebilmek için tasarlanmıştır. 

Mercedes-Benz’in şehir dışı ve şehir içi kullanımları için üretilen otobüsleri hakkında detaylı bilgi almak için Koluman şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.