Mercedes-Benz Otobüs

Mercedes-Benz Otobüs

Araçları İncele

Hem şehir içi hem de şehirler arası ulaşım alanında Mercedes-Benz’in güvenli ve konforlu otobüsleri işinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Mercedes-Benz otobüsler, yenilikçi teknolojilerle desteklenen güvenlik ve konforu, sürücüler için kullanım kolaylığı ve sürüş keyfi ile buluşturur.

Mercedes-Benz Otobüs Modellerine Genel Bakış

Seyahat Otobüsleri

Mercedes-Benz’in uzun yolculuklar için tasarlanmış otobüslerinden biri olan Travego, çevre dostu özelliklerinin yanında hem yolcular hem de sürücüler için sunduğu konfor olanakları ile öne çıkar. Sürücünün aktif ve pasif güvenlik sistemleri ile desteklenen sürüş deneyimi, yolcuların huzurlu bir seyahat geçirmesini sağlar.  

Mercedes-Benz Tourismo, kişiselleştirilebilir özellikleriyle çok yönlü kullanıma olanak tanıyan bir otobüstür. Güvenli, konforlu ve özelleştirilebilir bir tasarıma sahip olan Tourismo, zengin donanım seçenekleri sayesinde filonuzu modernleştirmek için çok iyi bir seçenektir.  

Mercedes-Benz Intouro, hem kısa hem de uzun mesafelerde verimli ve güvenli ulaşım imkanı sunan bir otobüstür. Kısa seyahat ve gezilere uygun olan bu çok yönlü araç, servis ya da ring otobüsü biçiminde şehir içi kullanımlara da uygundur. 

Şehir içi Otobüsler

Yüksek kapasitesiyle öne çıkan Mercedes-Benz Conecto, konforlu bir şehir içi yolculuk deneyimi sunar. Modern kentlerin ihtiyacı olan çevre dostu, tasarruflu ve güvenli ulaşım çözümlerinde kullanılmak için kendini kanıtlamış bir araçtır.

Mercedes-Benz CapaCity ve CapaCity L, yüksek kapasiteli, tasarruflu ve güvenli şehir içi taşımacılık çözümlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Şehir içi trafiğinde her türlü zorluğun üstesinden gelmek için tasarlanan bu otobüsler, büyük boyutlarını bir dezavantaj olmaktan çıkaran araçlarla donatılmıştır.

Mercedes-Benz’in şehir içi ve şehirler arasında benzersiz bir yolculuk deneyimi sunmak üzere üretilen otobüsleri hakkında detaylı bilgi almak için Koluman şubelerini ziyaret edebilirsiniz.