Mercedes-Benz Kış Bakım Kampanyası

Mercedes-Benz Kış Bakım Kampanyası

Önünüzde kış, yanınızda Mercedes-Benz fırsatları.

Mercedes-Benz sahipleri, bu kışı fırsatlarla yaşayacak. Yetkili servislerimizi ziyaret edin, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nı tercih edenlere özel yedek parçada, MB Oil'de ve işçilikte, araç yaşına bağlı olarak %25'e varan indirimden yararlanın. Üstelik Mercedes me Adapter hediye!

Kış avantajları, kıştan önce geldi.

Kompakt sınıf araç sahipleri için bu kış yine fırsatlarla geçecek. Yetkili servislerimizi ziyaret edin, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nı tercih edenlere özel yedek parçada, MB Oil'de ve işçilikte, araç yaşına bağlı olarak %35'e varan indirimden yararlanın. Üstelik Mercedes me Adapter hediye!

Kampanya, 18 Ekim-31 Aralık 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında Orijinal Mercedes-Benz Motor Yağı’nı tercih eden tüm Mercedes-Benz ve Smart marka otomobil müşterileri için geçerlidir. Aksesuar, Collection, Lastik, kaporta ve boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir.Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine Mercedes me Adapter hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. İndirim oranları, tavsiye edilen oranlar olup, aracın yaşına ve model yılına göre değişiklik gösterebilir. Yerinden alım/yerine teslim hizmetinin detay ve koşullarıyla ilgili olarak katılımcı yetkili servisimizle iletişime geçiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.’nin, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

İletişim için tıklayın