Yeni Mercedes-Benz CLE Coupe Sizlerle

Yeni CLE Coupe genlerindeki sportif yaklaşımı alçaltılmış ön tasarımdan arka kısma kadar uzanan bir tasarım çizgisiyle sizlere sunuyor. Gelin detaylarına birlikte göz atalım.

Dış Görünüş:

 AMG tasarım çizgisiyle bizi karşılayan model ilave olarak alınabilen Gece Paketi konsepti ile sizlerle buluşan CLE Coupe’nin detaylardaki farklarına birlikte bakalım;

AMG tasarım konsepti ;

-Sportif hava girişlerine ve krom süslemelere sahip AMG ön tampon, siyah süslemeye sahip difüzor görünümlü AMG arka tampon ve AMG marşpiyellerden oluşan AMG dış mekan tasarım konsepti.

-Mercedes-Benz yıldızı desenine sahip elmas görünümlü radyatör ızgarası, krom yatay çıta ve entegre Mercedes-Benz yıldızı, siyah renkte radyatör ızgarası ve çerçevesi

-19″ çok kollu parlak siyah AMG tasarımı hafif alaşım jantlar, parlak yüzeyli

-Sertliği seçilebilir adaptif süspansiyon

-Arka tamponda egzoz çıkışı görünümlü süslemeler.

-Ön aksta daha büyük fren disklerine sahip güçlendirilmiş fren sistemi

Gece Paketi konsepti;

-Siyah parlak çıtalı Mercedes-Benz yıldızı desenli radyatör ızgarası

-19″ çok kollu içi parlak siyah AMG tasarımı hafif alaşım jantlar, parlak yüzeyli

-Parlak siyah dekoratif kapaklı AMG ön tampon

-Parlak siyah marşpiyel süslemeleri

-Parlak siyah arka tampon süslemeleri

-Cam kenarlarında parlak siyah çıtalar

-Parlak siyah dış ayna kapakları

-Karartılmış arka ve arka yan camlar

İç Mekan

İç mekanda sportiflik konforla bir araya geliyor. 7 bölgeli bir masaj özelliği ile ergonomik koltuklarda rahatlayın[2] ve Burmester® 3D surround ses sisteminin birinci sınıf ses kalitesinin keyfini çıkarın[2]. Son nesil MBUX ile kokpitte bir devrim yaşayın. 12.3 inç, tamamen dijital gösterge paneli, AMG iç mekan tasarım konsepti [2] ve 64 renkli aktif ambiyans aydınlatması[2] ile iç mekanın genel görünümü oldukça etkileyici bir şekilde tamamlanır.

CLE Coupe genç, dinamik ve sportif tasarımı ile göz önünde olmaya devam edecek. Detaylı bilgi için CLE Coupe sayfasını ziyaret edebilir, Koluman şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.